TPMS Experti

Najděte si svého spolehlivého TPMS-Experta!

Prazdy TPMS ExpertTPMS Expert je pneuservis vybavený technologií od světového leadra v problematice TPMS - od společnosti Schrader. TPMS Experti prošli důkladným školením a získali certifikát TPMS Expert. TPMS je pro pneuservisy nová záležitost. Není zcela triviální zvládnout tuto komplexní problematiku TPMS. Při výměně pneumatik v pneuservisu obecně zdaleka ne každý provede všechny úkony bezvadně. Velmi dbejte na to, abyste své auto svěřili výhradně profesionálům!

 

Vyhledávání podle Vaší polohy

Pneuservis G.P.O.

Změnit servis
MěstoPraha
Ulice a č. Hornoměcholupská 497
PSČ 109 00
Stát Česká republika
Telefon +420 602 370 450
Webwww.pneugpo.cz
Otvírací dobaPo-Pá: 8:00 – 18:00
So: 8:00 – 13:00

Pneuservis G.P.O. patří mezi nejúspěšnější servisní místa svého druhu. Spoléháme na kvalitně vyškolený a zkušený personál, který má za úkol ve všech oblastech zákazníkovi poradit pro něj optimální a finančně nejvýhodnější variantu nákupu zboží či zvolené služby.

PNEUSERVIS:
Nabízíme kompletní pneuservis a prodej pneumatik všech rozměrů a značek za výhodné ceny. Disponujeme vlastním, plně zásobeným skladem nových pneu všech typů a rozměrů. V oblasti pneu-servisu jsme schopni splnit jakékoliv požadavky našich zákazníků. Jsme certifikovaným TPMS expertem – poskytujeme prodej a servis TPMS.

AUTOSERVIS:
Provádíme také komplexní údržby a opravy motorových vozidel všech značek! Používáme nejmodernější diagnostické a servisní technologie. Servisní práce provádějí odborně vyškolení mechanici a cena za naše servisní služby je vždy stanovena s ohledem na faktickou a objektivní náročnost zakázky či opravy. Provádíme veškeré mechanické a karosářské opravy, 3D nastavení geometrie, servis klimatizací.

Vyhledání podle mapy

Back to top