Sens.it

Univerzální programovatelný senzor na hlídání tlaku v pneumatikách

Podle vyhlášky Evropské unie musí být všechna osobní vozidla vybavena systémem monitorování tlaku v pneumatikách jako součást standardní výbavy od listopadu 2014. Tento právní předpis masivně ovlivňuje služby pneuservisů, kde se musí investovat do nových zařízení, diagnostik a udržovat skladem velký počet různých originálních ventilů.

Zvyšující se počet různých snímačů tlaku v pneumatikách, které má většinou každý výrobce jiné, je možné pro (skoro) všechna vozidla nahradit univerzálním programovatelných TPMS senzorem Sens.it od výrobce Alligator.

Sens it TPMS Sensor

Tři jednoduché kroky k úspěšnému sprovoznění TPMS služby:

Stáhněte si ZDARMA průběžně aktualizovaný software pro programování pro PC nebo notebook s operačním systémem Windows.
Připojte ALLIGATOR Sens.it programovací zařízeník k počítači přes USB.
Po otevření nainstalované aplikace a provedení krátkého registračního procesu, je hotovo! Nyní je možné TPMS senzor naprogramovat.

Dvě možnosti programování TPMS senzoru Sens.it

1) Vytvoření klonu (duplikátu) původního snímače
Duplikát senzoru se stejným ID může být výtvořen s použitím sériového čísla (ID) původního snímače, který má být nahrazen. S tímto postupem není nutné přeučení vozidla a senzory se napárují samy. Tato metoda podstatně šetří čas.

2) Vytvoření snímače s novým sériovým číslem
Snímač s novým sériovým číslem může být automaticky vytvořeny dvěma kliknutími myši v aplikačním softwaru. Senzor s novým ID musí být přeučen na vozidle buď automaticky pomocí OBDII nebo ručně pomocí palubního počítače. Informace o tom, která metoda může být použita je uvedena v technické příručce vozidla. TPMS senzory Alligator Sens.it může být naprogramován vícekrát.

TPMS senzor Alligator Sens.it je samozřejmě možné koupit s odpovídajícím hliníkovým ventilkem, které jsou k dispozici v barvách: stříbro, titanově šedá, černá, a eloxovaný chrom. Také je možné využít pryžový ventilek.

logo sensit W400

Back to top