TPMS na fóru časopisu Pneurevue

Zkušený pneuservisák Bořivoj Filipec absolvoval školení TPMS expertů a 25. prosince 2013 napsal o svých zkušenostech na fóru časopisu Pneurevue.

Časopis Pneurevue má na svých stránkách pneurevue.cz fórum, kde diskutují registrovaní uživatelé na zajímavá a důležitá témata z oblasti pneuservisní praxe. Pan Filipec vystupující pod přezdívkou BF píše, že ho problematika TPMS zajímá jak z pohledu servisáka, tak z pohledu řidiče-uživatele. Sám je uživatelem TPMS už 8 let. Rozhodně nedoporučuje levná řešení, ale přiklání se ke kvalitním univerzálním programovatelným senzorům, protože senzory při dobré údržbě vydrží 7 až 10 let.

Pan Filipec vyzdvihuje školení TPMS expertů naší firmy DD PNEU, a to nejen z obsahového hlediska, ale chválí také obchodního ředitele pana Nezbedu, jako výborného školitele. Píše, že „školení je cílené, přesně trefené a p. Nezbeda hodil všem ostatním do ringu rukavici“.

Ve svém příspěvku pan Filipec jasně říká, že „TPMS je věc kterou nebude možné slušný pneuservis přejít, přeskočit, vykroutit se, vynechat“.

Příspěvek nás těší a děkujeme panu Bořivoji Filipcovi za pozitivní zpětnou vazbu a za pochvalu. Zájemců o školení stále přibývá a v lednu budou školení probíhat každý čtvrtek. Přihlásit se lze například e-mailem na telefonu 755 55 66 99.

Do nového roku 2014 přejeme všem obchodním partnerům zdraví, spokojenost v osobním životě a úspěch v pneuservisní praxi i s přispěním DD PNEU.

Back to top